Hochland Grillowy. Medaliony serowe z pomidorami i bazylią na grilla. 2 x 60 g
Wystaw opinię o produkcie
Hochland Grillowy - medaliony serowe z pomidorami i bazylią na grilla 2 x 60 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 215570
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Bazylia, Pomidory |
| Składniki | Ser (70%), odtłuszczone mleko, olej rzepakowy, białko jaja w proszku, skrobia, odtłuszczone mleko w proszku, pomidory (0,4%), bazylia (0,3%), zioła, sól, glukoza, ocet spirytusowy, czosnek, cebula, ekstrakty przypraw. produkt może zawierać seler. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Krótki opis marketingowy | Medaliony serowe na grilla z pomidorami i bazylią |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 186 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: