Hochland Cremette Simple 1kg. Ser twarogowy. Pasteryzowany X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 943279-N_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | Ser twarogowy, skrobia modyfikowana, sól, skrobia z tapioki, substancja zagęszczająca: guma guar |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: