Hochland Creamland śmietankowy 2 kg
Wystaw opinię o produkcie
Creamland
Kremowy ser twarogowy
Dedykowany dla gastronomii (restauracje, sushi bary, hotele, cateringi) i klientów B2B
Szerokie zastosowanie w gastronomii / możliwe różne aplikacje: kanapka, sushi, pasta serowa /
twarogowa, przekąska, nadzienia, sosy, desery, serniki
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Produkt gotowy do użycia - doskonała smarowność, łatwy w mieszaniu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 888838
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | , Śmietankowy |
| Składniki | ser twarogowy, białka mleka, odtłuszczone mleko w proszku, aromat (zawiera mleko), sól, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, guma guar, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Krótki opis marketingowy | Hochland Creamland śmietankowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 143 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: