Hochland Cheddar. ser topiony w plastrach 1033 g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 351430-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Plastry sera topionego Cheddar od Hochland Professional to najwyższej jakości produkt przeznaczony do burgerów oraz przekąsek na ciepło. Specjalna metoda pakowania warstw sprawia, że jest wygodnym i łatwym w użyciu produktem dla profesjonalistów.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Topiony |
| Składniki | ser Cheddar (51%), ser (15%), odtłuszczone mleko, masło, odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujące (E331, E339, E452), białka mleka, sól, barwniki: ekstrakt z papryki i karoteny, substancja przeciwzbrylająca: lecytyna słonecznikowa |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 1,03 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HOCHLAND Ulica i numer: UL. Okrężna 2 Kod pocztowy i miasto: 65-530 KAŹMIERZ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 331 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1373 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: