High Protein Pudding Czekoladowy z Bitą Śmietanką 200g
Wystaw opinię o produkcie
Kremowy i wysokoproteinowy pudding o smaku czekoladowym wzbogacony o puszystką bitą śmietankę. Jest to pożywny deser bez laktozy, bez glutenu i bez dodatku cukru! Zawiera aż 2g protein w jednym kubeczku! Doskonały zarówno przed jak i po treningu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 912014
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | MLEKO odtłuszczone, białka mleka (MLEKO) 8,5 %, ŚMIETANKA 5 %, kakao w proszku 1,5 %, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające (karagen, E 466), żelatyna (wołowa), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 0,2 %, emulgator (E 472b), laktaza, aromat , substancje słodzące (E 950, sukraloza). Zawiera występujące cukry. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: EHRMANN Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 405Kod pocztowy i miasto: 02-801 Warszawa PL |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 8 szt. |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2022-05-27 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 25 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 205 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 860 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: