HiPP Batonik Owocowy Banany-Jabłka BIO, po 1. roku, 23 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 739650
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
HiPP BIO Owocowy Przyjaciel Owocowy batonik dla małych dzieci po 1. roku banany-jabłka 23 g
BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp
bez dodatku aromatów
naturalna słodycz z owoców
Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | bananowy, jabłkowy |
|---|---|
| Dodatki | Z płatkami |
| Zawartość netto | 23 g |
| Składniki | Płatki bananowe* 29%, zagęszczony sok jabłkowy* 22%, pełnoziarnista mąka owsiana* 15%, pełnoziarnista mąka pszenna*, zagęszczony sok winogronowy*, olej słonecznikowy*, mąka pszenna*, skrobia ziemniaczana*, zagęszczony sok marchwiowy* rolnictwa ekologicznego może zawierać mleko, orzechy, gorczycę i soję |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 448 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,05 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 83 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1518 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 349 kJ |
| Wielkość porcji | 23 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość błonnika | 4,8 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Sód | <0,02 |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: