HiPP BIO od pokoleń, Zupka warzywna z indykiem, po 5. m-cu, 190 g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_9062300111856
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 591957
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
Zupka warzywna z indykiem BIO dla niemowląt po 5. miesiącu
- bez dodatku soli - , delikatny smak
- kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy Omega-3-ważny dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych
- bez aromatów
- zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników
Zadbaj o zrównoważoną dietę oraz zdrowy tryb życia swojego dziecka.
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
Climate-positive
HiPP aktywnie uczestniczy w ochronie klimatu: z każdym słoiczkiem wspólnie zmniejszamy emisję CO2.
hipp.pl/climate-positive
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 5 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Marchew, Cebula, Ziemniaki, Pasternak |
| Dodatki | Mięso |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | Zawartość warzyw: 61%. składniki: marchew*, woda, ziemniaki*, mięso z indyka* 8,0%, pasternak*, mąka ryżowa*, cebula*, olej rzepakowy 1,4%, natka pietruszki*. *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: HiPP Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Giełdowa 1 Kod pocztowy i miasto: 01-211 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Zupka warzywna z indykiem BIO dla niemowląt po 5. miesiącu |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1944 szt. |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: zupka stanowi część pełnego posiłku. otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w kąpieli wodnej lub kuchence mikrofalowej, wymieszaj i sprawdź temperaturę. pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka. jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 112 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 247 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 469 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Sód | 0,03 mg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: