Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
SPORT Banany-Gruszki-Pomarańcze z ryżem BIO
Mus owocowy z ryżem BIO, po 1. roku
Dla małych i dużych miłośników sportu:
Czasami Lew Leon potrzebuje niewielkiej przekąski między posiłkami, by z nową energią odkrywać świat.
Możesz mieć pewność:
- bez barwników*
- bez substancji konserwujących*
- bez aromatów
*zgodnie z przepisami prawa
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa. hipp.pl/bio-od-pokolen
Z zakładu produkcyjnego o neutralnym bilansie emisji CO2 - dzięki użyciu energii ze źródeł odnawialnych i wspieraniu globalnych projektów ochrony klimatu.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
| Skład podstawowy | Gruszki, Banany, Mango, Inne |
| Dodatki | Ryż |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 96% (banany* 38%, sok pomarańczowy* 26% z soku zagęszczonego, gruszki* 21%, mango* 11%), mąka ryżowa* 4%, przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy. *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Mus owocowy z ryżem bio, po 1. roku |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1440 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny do podawania między głównymi posiłkami lub jako deser. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalecamy podawanie musu łyżeczką. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Nie pozwól dziecku bawić się tubką ani zakrętką. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,05 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 335 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 400 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |