Herbatniki Petit Beurre klasyczne 600 g Cukry Nyskie
Wystaw opinię o produkcie
Herbatniki laminowane typu Petit Burre.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 885573
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 600 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), syrop cukru inwertowanego, serwatka zdemineralizowana w proszku (z mleka), substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu, difosforany, pirosiarczyn sodu; serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgator: lecytyny (z soi); aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia pracy cukry nyskie ulica i numer: al. wojska polskiego 9 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Krótki opis marketingowy | Herbatniki laminowane typu petit burre. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 420 szt. |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 250 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: