Herbatka owocowo-ziołowa TEEKANNE Imbir z cytryną 20 torebek
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901086003303
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 120898
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatka owocowa TEEKANNE Imbir z cytryną - mieszanka herbatek korzennych i owocowych z imbirem i cytryną. TEEKANNE Imbir z cytryną łączy korzenny aromat imbiru ze świeżością cytryny. Ten aromatyczny napar herbaciany rozgrzewa od wewnątrz i oferuje znakomity, owocowy smak.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Aromatyzowana |
| Smak | Imbirowy, Cytrynowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 35 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | imbir (24%), jabłko, trawa cytrynowa (11%), werbena cytrynowa (11%), aromat cytrynowy (10%), lukrecja, skórka pomarańczy, skórka cytryny (6%), korzeń cykorii, aromat imbirowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Kokotów 810 Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 8 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,75 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: