Herbatka owocowa TEEKANNE Świat Owoców Słodka Brzoskwinia 20 x 2,25g
Wystaw opinię o produkcie
TEEKANNE World of Fruits „Słodka Brzoskwinia” swoim słodkim i owocowym smakiem dojrzewających w słońcu brzoskwiń, przypomina rozkoszne, letnie dni. Na gorąco lub na zimno - ta herbatka jest idealnym napojem gaszącym pragnienie dla całej rodziny
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 870297
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 45 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | owoc dzikiej róży, jabłko, hibiskus, aromat brzoskwiniowy (7%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście stewii, granulat owocu brzoskwini (1%) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Kokotów 810Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: