Herbatka owocowa TEEKANNE ""PASSION"" 20 torebek x 2,25g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 209521_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Aromatyzowana mieszanka herbatek owocowych o smaku marakui.i brzoskwini.Uwodzicielski zapach, który przywołuje egzotyczne marzenia Wykwintny smak owocu marakui wywoła dreszczyk zachwytu na Twoich kubkach smakowych. Wyszukany charakter któremu nie będziesz mógł się oprzeć. Ulegnij pokusie i daj się uwieść herbatce :PASSION, Dla pasjonatów wspaniałego smaku.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Granat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 45 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | jabłko, hibiskus, aromat marakui (6%), korzeń cykorii, aromat brzoskwiniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście stewii, owoc marakui (1%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Kokotów 810 Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 7 - 9 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: