Herbatka owocowa TEEKANNE LOVE Grapefruit 20 torebek
Wystaw opinię o produkcie
LOVE Pink Grapefruit – zakochaj się w wyjątkowej słodkości różowego grejpfruta!
Nadszedł czas na chwilę relaksu z przepysznym kubkiem owocowej herbatki. Z najbliższymi lub samotnie - idealna na wyjątkowo słodką chwilę.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 938506
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Grapefruitowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 45 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Składniki: jabłko, hibiskus, biały hibiskus, aromat grejpfrutowy (5%), liście stewii, grejpfrut (1%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Kokotów 810Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Krótki opis marketingowy | LOVE Pink Grapefruit – zakochaj się w wyjątkowej słodkości różowego grejpfruta! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: