Herbatka owocowa TEEKANNE Italian Lemon 20 x 2,00g
Wystaw opinię o produkcie
Italian Lemon: spróbuj „Bella Italia" i rozkoszuj się owocowym smakiem tej pysznej mieszanki herbatek owocowych! Ciesz się słodyczą świeżych cytryn muśniętych słońcem, idealną herbatką dla całej rodziny, na ciepło i zimno.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 889593
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Cytrynowy, Miodowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | jabłko, owoc dzikiej róży, aromat cytrynowy (10%), liście stewii, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat miodu, cytryna (1%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Kokotów 810Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: