Herbatka owocowa TEEKANNE Caribbean Mango 20 torebek
Wystaw opinię o produkcie
Smak Karaibów – herbatka, dzięki której odpłyniesz w marzenia!
Rozkoszuj się wyjątkowo owocowym smakiem mango. Zamknij oczy, weź łyk i przenieś się wyobraźnią na słoneczne karaibskie plaże.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 831976
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Smak Karaibów – herbatka, dzięki której odpłyniesz w marzenia!
Rozkoszuj się wyjątkowo owocowym smakiem mango. Zamknij oczy, weź łyk i przenieś się wyobraźnią na słoneczne karaibskie plaże.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Aromatyzowana, Owocowa |
| Smak | Mango |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 45 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Składniki: jabłko, hibiskus, biały hibiskus, aromat mango (7%), liście słodkiej jeżyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście stewii, skoncentrowany sok z mango (2%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Kokotów 810 Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Krótki opis marketingowy | Smak Karaibów – herbatka, dzięki której odpłyniesz w marzenia! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 8 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 kJ |
| Wielkość porcji | 2,25 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: