Herbata ziołowa Lipton Rumianek z trawą cytrynową 20 torebek 20g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_8717163856789
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 947598
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Inspiracja z Tajlandii
Rumianek z trawą cytrynową
Składnikiem niezbędnym w tajskiej kuchni jest trawa cytrynowa. Jej świeży, cytrusowy smak stał się inspiracją do stworzenia doskonałej, delikatnie orientalnej kompozycji herbatki z rumiankiem, któremu przypisuje się właściwości uspokajające i ułatwiające zasypianie. Stresujący dzień? W każdym łyku odkryjesz smak, który pozwoli Ci przenieść się myślami w rejony odległej Tajlandii. Rozkoszuj się smakiem naszej herbatki jako doskonałym uzupełnieniem urozmaiconej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia.
nie zawiera kofeiny tak jak inne dostępne herbatki owocowe i ziołowe.
Zioła i owoce w 100% uprawiane z poszanowaniem natury.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Ziołowa, Aromatyzowana |
| Smak | Ziołowy |
| Działanie | Relaksująca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Rumianek (81%) trawa cytrynowa (12%) imbir |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 4 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: