Herbata czarna TEEKANNE Black Label 100 torebek x 2,00g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901086002931
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 310176
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Assam to jeden z najważniejszych obszarów produkcji herbaty na świecie. Położony na południe od wschodnich Himalajów, po obu stronach rzeki Brahmaputry,gdzie tropikalny klimat zapewnia najlepsze warunki do uprawy mocnych i aromatycznych herbat. Każda filiżanka TEEKANNE BLACK LABEL zawiera ten mocny, wyrazisty charakter, aromat i smak.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 100 |
| Rodzaj | Czarna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Teekanne Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Kokotów 810 Kod pocztowy i miasto: 32-002 Kokotów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: