Herbata Vitax Morela&Rokitnik&Imbir 15 torebek x 2 g w kopertkach
Wystaw opinię o produkcie
Vitax z Korzennymi Przyprawami to unikalne kompozycje, których intensywny smak i wyrazisty aromat sprawią, że każda chwila chłodnych, jesienno-zimowych wieczorów wypełni się rozgrzewającą przyjemnością. Sekretem tych starannie dobranych kompozycji są wyjątkowe połączenia owocowych smaków z niezwykle aromatycznymi korzennymi przyprawami.
Słodycz moreli, cytrusowy smak rokitnika oraz ostry smak imbiru idealnie się uzupełniają. Skosztuj tej wyjątkowej kompozycji a poczujesz niezwykle aromatyczną korzenną nutę.
Tyle przyjemności i tak mało kalorii!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 799062
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 15 |
| Rodzaj | Owocowa, Ziołowa |
| Smak | Morelowy, Imbirowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | hibiskus, jabłko, dzika róża, imbir (10%), aromaty, korzeń cykorii, skórka pomarańczy, koncentrat soku z moreli (2%), liście stewii, owoc rokitnika (1,5%), aromat waniliowy z innymi aromatami, regulator kwasowości - kwas cytrynowy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o.Ulica i numer: Batorego 26Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: