Herbata Tetley Golden Black 100 torebek x 2g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 126652_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tetley Golden to wysokiej jakości kompozycja herbaty czarnej o bogatym i aksamitnym smaku oraz bursztynowym kolorze naparu.
Herbata ta powstaje jedynie z wysokiej jakości listków herbacianych poddanych procesowi produkcyjnemu.
Wyjątkowy aromat herbaty Tetley Golden nadaje jej łagodnego i delikatnego charakteru, którym możesz cieszyć sięprzy każdej okazji.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 100 |
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | Lekki |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Zawartość netto | 200 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-11-02 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | powyżej 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 200 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: