Herbata Lipton Yellow Label 100 kopert x1,8g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 390988
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
•Doskonale znana, wysokiej jakości czarna herbata będąca źródłem prawdziwej przyjemności dla osób na całym świecie. • Jako jedyna została wzbogacona naturalną esencją ze świeżych listków herbaty, by móc się delektować jej bogatym smakiem i aromatem. • Każda torebka znajduje się w szczelnie zamkniętej kopercie, która chroni jej bogaty smak i aromat przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć i zapachy. • Herbata pochodzi z plantacji certyfikowanych przez organizację Rainforest Alliance, pomagającą chronić środowisko i poprawiać jakość życia pracowników plantacji.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | czarna |
| Smak | naturalny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Herbata czarna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-03-01 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lipton teas and infusions poland sp. z o.o. ulica i numer: józefa piusa dziekońskiego 3 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: