Herbapol syrop owocowy suplement diety malina z witaminami C,D, B6 i cynkiem 420 ml X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 340332_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbapol, nr 1 na polskim rynku syropów - dzięki szerokiej palecie rozbudza zmysły, uwodzi smakiem. Atrakcyjne kompozycje smakowe, apetyczne owoce sprawiają, że każdy chętnie delektuje się sprawdzonym smakiem syropów herbapol.
Parametry produktu
| Pojemność | 420 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy |
| Składniki | A - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok z malin (0,35%) o ekstrakcie ogólnym 65%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej marchwi, witamina c, witamina d, witamina b6, cynk, aromat; zawiera zagęszczony sok z aronii i/lub z czarnej porzeczki. litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 150 %RWS |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 125 %RWS |
| Cynk | 15 mg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,1 mg/100ml |
| Witamina C | 60 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
| Witamina D | 6,25 μg/100ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: