Herbapol Herbata Funkcjonalna Spalanie suplement diety 20TB x 2g
Wystaw opinię o produkcie
Herbatka Spalanie + oczyszczanie to suplement diety, który będzie idealnym dopełnieniem Twojej zdrowej diety i aktywności fizycznej.
Do naszej mieszanki użyliśmy wysokiej jakości Herbaty Czerwonej Pu-Erh, Yerba Mate oraz znanego ze swojego działania Czystka. Aktywne składniki zawarte w naszym suplemencie diety wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i oczyszczanie Twojego organizmu.
Pokrzywa wspomaga oczyszczanie poprzez usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
z organizmu.
Cacti-NeaTM (ekstrakt z owoców opuncji figowej) wspomaga odchudzanie poprzez spalanie nagromadzonych w organizmie tłuszczów.
Morszczyn zwiększa uczucie sytości, wspomaga funkcje układu trawiennego oraz utrzymanie prawidłowej masy ciała.
Jod przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Morszczyn jest źródłem jodu.
Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu
z 3 saszetek dziennie. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 506027
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatka Spalanie + oczyszczanie to suplement diety, który będzie idealnym dopełnieniem Twojej zdrowej diety i aktywności fizycznej.
Do naszej mieszanki użyliśmy wysokiej jakości Herbaty Czerwonej Pu-Erh, Yerba Mate oraz znanego ze swojego działania Czystka. Aktywne składniki zawarte w naszym suplemencie diety wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i oczyszczanie Twojego organizmu.
Pokrzywa wspomaga oczyszczanie poprzez usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
z organizmu.
Cacti-NeaTM (ekstrakt z owoców opuncji figowej) wspomaga odchudzanie poprzez spalanie nagromadzonych w organizmie tłuszczów.
Morszczyn zwiększa uczucie sytości, wspomaga funkcje układu trawiennego oraz utrzymanie prawidłowej masy ciała.
Jod przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Morszczyn jest źródłem jodu.
Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu
z 3 saszetek dziennie. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | O specjalnym działaniu |
| Smak | Ziołowe |
| Działanie | Na przemianę materii, Odchudzająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | liść pokrzywy, ziele skrzypu, ziele mniszka, jabłko, owoc dzikiej róży, liść mięty pieprzowej, morszczyn, aromaty, ekstrakt z owoców opuncji figowej. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 7 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: