Henglein Ciasto pinsa 300 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 259198-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ciasto Pinsa – specjalna odmiana pizzy. Charakteryzuje się unikalną mieszanką ciasta z trzech rodzajów mąk i jest uważana za szczególnie strawną. Można go spożywać w różnych wersjach, zarówno na słono, jak i na słodko.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, mąka ryżowa, oliwa z oliwek 2 %, mąka z ciecierzycy, gluten pszenny, skrobia pszenna, substancje spulchniające (winiany potasu, węglany potasu), olej rzepakowy, alkohol etylowy, suszony zakwas pszenny, sól, drożdże, przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych). |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Zawiera surowe składniki. upiec przed spożyciem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozgrzej piekarnik do 210 °c. ciasto pinsa rozwiń i posmaruj sosem pomidorowym, ostrożnie ułóż na gorącej blasze do pieczenia. piecz 10-12 minut. przed podaniem udekoruj świeżą rukolą, szynką parmeńską i posyp tartym serem parmezan. czas pieczenia uzależniony jest od użytych składników i rodzaju piekarnika. |
| Sposób obróbki produktu | Do wypieku, Pieczenie/prażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 266 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1124 kJ |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: