Heitmann Wybielacz do tkanin płyn 500ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 479129_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj środka | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Rodzaj plam | Nie dotyczy |
| Skład | Rozjaśniacze optyczne, środki konserwujące (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone) |
| Sposób użycia | W zależności od ilości prania wlać 1-2 nakrętek do komory na detergenty i dozować detergent jak zwykle. włączyć program pranie zasadnicze, bez prania wstępnego |
| Dozowanie | 1 nakrętka =40 ml 2,5kg prania - 40 ml, 5kg prania - 80 ml |
| Dodatkowe właściwości | Bez chloru, do wszystkich temperatur, również do tkanin delikatnych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/59/1/1159154.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Zawiera methylisothiazolinone. może powodować reakcję alergiczną skóry. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flico sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: f. skarbka 16/2 kod pocztowy i miasto: 60-348 poznań pl |
| Zawartość nominalna | 500 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: