Heitmann Środek do czyszczenia pralek Express 250g
Wystaw opinię o produkcie
Heitmann Środek do czyszczenia pralek Express 250g
Heitmann Środek do czyszczenia pralek Express zapewnia dogłębną
czystość. W przeciwieństwie do innych środków czyszczących do pralek ten
produkt działa już od 40°C.
Usuwa kamień, tłuszcz i brud
Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu osadów
Eliminuje nieprzyjemne zapachy
Dociera nawet do trudno dostępnych miejsc
Przedłuża żywotność urządzenia
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 387260
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Heitmann Środek do czyszczenia pralek Express 250g
Heitmann Środek do czyszczenia pralek Express zapewnia dogłębną
czystość. W przeciwieństwie do innych środków czyszczących do pralek ten
produkt działa już od 40°C.
• Usuwa kamień, tłuszcz i brud
• Przy regularnym stosowaniu zapobiega powstawaniu osadów
• Eliminuje nieprzyjemne zapachy
• Dociera nawet do trudno dostępnych miejsc
• Przedłuża żywotność urządzenia
Parametry produktu
| Zastosowanie | środek do czyszczenia pralek |
|---|---|
| Skład | <5% tenzydy niejonowe, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas winowy do celów spożywczych |
| Sposób użycia | Odciąć górny brzeg saszetki i wsypać zawartość do bębna. wybrać program główny (bez prania wstępnego) i ustawić temperaturę 40⁰c. uruchomić pralkę, wykonać kompletny program i wyjąć saszetkę. |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FLICO Sp. z o.o. Sp. k. Ulica i numer: F. Skarbka 16/2 Kod pocztowy i miasto: 60-348 Poznań PL |
| Rodzaj produktu | Środek czyszczący do pralek |
| Zawartość nominalna | 250 g |
| Zagrożenie | Tak |
| Właściwości | działa już od 40°C |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/99/45/994567.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 217 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: