Heinz Sos czosnkowy 220 ml X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 635954_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos czosnkowy 220 ml * 8
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 220 ml |
| Rodzaj sosu | Czosnkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Przeznaczenie | konsumpcja |
| Składniki | Woda, olej słonecznikowy 35%, ocet spirytusowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), czosnek 5%, skrobia kukurydziana modyfikowana, sól, przyprawy i zioła (zawierają gorczycę), , szczypiorek, kwas (kwas cytrynowy), substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), aromat czosnku |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1526 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: