Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 990055
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odkryj przyjemność z czekoladą Pure Milk 80g! Ta delikatna mleczna czekolada łączy kremowe mleko z intensywnym smakiem kakao, tworząc harmonijną rozkosz dla zmysłów. Bez sztucznych dodatków, idealna na chwilę relaksu lub słodką nagrodę. Ciesz się każdą chwilą z Pure Milk!
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, miazga kakaowa, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyna (sojowa); aromat waniliowy. masa kakaowa w mlecznej czekoladzie: minimum 30%. masa mleczna: minimum 14% mlecznej czekoladzie. może zawierać orzechy i gluten |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 340 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2265 kJ |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: