Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 932009_wielopak_26
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka żelek o smaku owocowym, pianko-żelek i galaretek z posypką cukrową.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mieszanka, Z posypką |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; kwas: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, rzodkiew, cytryna, batat, marchew, czarna porzeczka, hibiskus, czarny bez, pomarańcza, mango, marakuja, aronia, winogrona; olej słonecznikowy; aromat; substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty; ekstrakt owocu czarnego bzu. może zawierać mleko, pszenicę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142b kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1480 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: