HIPP 3 JUNIOR COMBIOTIK dla dzieci po 1. roku, 550 g X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 290402_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 550 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Odtłuszczone mleko, laktoza, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy, słonecznikowy), galaktooligosacharydy z laktozy, cytrynian potasu, sole wapniowe kwasu cytrynowego, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, olej rybi, siarczan cynku, witamina c, siarczan żelaza (ii), jodan potasu, biotyna, kultury bakterii kwasu mlekowego (limosilactobacillus fermentum hereditum?), witamina b?, witamina a, l-metylofolian wapnia?, witamina d, witamina b??, ?limosilactobacillus fermentum cect5716, ?l-metylofolian wapnia = metafolin, *olej palmowy ze zrównoważonych upraw, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne. tekst dotyczący alergenów. produkt bezglutenowy. |
| Smak | (original) |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2028-02-26 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | Fsc® tt-coc-002309 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Hipp junior combiotik z unikalnym połączeniem: galaktooligosacharydy (gos) z ekologicznej laktozy. laktoza stanowi główne źródło węglowodanów w pokarmie kobiecym. dlatego gos również występuje w mleku matki. kultury bakterii kwasu mlekowego (l. fermentum) pierwotnie pozyskane z mleka matki. pokarm kobiecy zawiera bardzo różnorodne kultury bakterii - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety. metafolin? - źródło folianów na wzór mleka mamy wapń: wspiera rozwój kości witamina d: przyczynia się do prawidłowego rozwoju kości i zębów witamina c, żelazo: wspomagają układ odpornościowy jod: wspiera prawidłowy rozwój poznawczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 360 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: