HENGLEIN Kluski lane, Szpecle 400 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 417017-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Półprodukt garmażeryjny chłodzony. Doskonale nadaje się do dań z mięsem i na słodko np. jako dodatek do zupy mlecznej.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, jaja (18 %)*, sól, olej rzepakowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt przyprawowy. *jaja z chowu ściółkowego. może zawierać soję i gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Krótki opis marketingowy | Kluski lane 400 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Gotowe do spożycia po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Lane kluski wrzucić do osolonej, gotującej się wody. Delikatnie przemieszać. Po wypłynięciu na powierzchnie wody wyjąć (po ok. 2-3 min). Doskonale pasują do dań z mięsem i na słodko np. jako dodatek do zupy mlecznej. Polecamy również lane kluski podsmażane krótko na maśle (prosto z opakowania na patelnię), co doskonale wydobywa walory smakowe produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 164 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 690 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: