HENGLEIN Ciasto na tartę 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Świeże ciasto na tartę jest starannie wykonane z najlepszych składników. Rygorystyczna kontrola wszystkich procesów produkcji gwarantuje powtarzalną wysoką jakość produktu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 309526-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Świeże ciasto na tartę jest starannie wykonane z najlepszych składników. Rygorystyczna kontrola wszystkich procesów produkcji gwarantuje powtarzalną wysoką jakość produktu.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, tłuszcz palmowy, olej rzepakowy, glukoza, sól spożywcza, alkohol etylowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Zawiera surowe składniki. Upiec przed spożyciem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania oraz przepisy z wykorzystaniem ciasta na tartę znajdują się na opakowaniu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1618 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: