Gusto Chrupki kukurydziane o smaku śmietanowo- cebulowym 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 363122
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gusto Chrupki kukurydziane o smaku śmietanowo- cebulowym 100 g
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | cebula, Śmietanowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Grys kukurydziany (64%), olej palmowy, słodka serwatka w proszku (zawiera mleko), cebula (0,9%), sól, aromat, dekstroza, kwaśna śmietana w proszku (zawiera mleko) (0,6%), maślanka w proszku (zawiera mleko), maltodekstryna, stabilizatory: chlorek potasu, guma arabska, regulator kwasowości: fosforan wapnia. może zawierać śladowe ilości zbóż zawierających gluten (pszenica, orkisz), selera, soi, orzechów ziemnych, orzechów laskowych, dwutlenku siarki i siarczanów. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Rumunia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: r&j distribution sp. z o.o. ulica i numer: walewska 3/23 kod pocztowy i miasto: 04-022 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | średni IG (55-70) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 156 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 653 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość błonnika | 2,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: