Gusto Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 374241
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gusto Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | Ketchup |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Grys kukurydziany 60%, olej palmowy, dekstroza, cukier, sól, regulatory kwasowości: sodium acetate, kwas cytrynowy; ekstrakt drożdżowy, warzywa i przyprawy, aromaty, barwnik: ekstrakt z papryki. może zawierać śladowe ilości zbóż zawierających gluten (pszenica, orkisz), mleka (łącznie z laktozą), selera, soi, orzechów ziemnych, orzechów laskowych, dwutlenku siarki i siarczynów. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Rumunia |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: r&j distribution sp. z o.o. ulica i numer: walewska 3/23 kod pocztowy i miasto: 04-022 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | średni IG (55-70) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,54 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 529 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2211 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 659 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość błonnika | 1,2 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: