Gruszki połówki w lekkim syropie 820 g Helcom X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 968403_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Soczyste gruszki połówki w lekkim syropie. Wykorzystaj je do wypieków i deserów, idealnie łączą się z czekoladą. Dzięki zwartej konsystencji są wspaniałym uzupełnieniem sałatek lub farszów do mięs.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Gruszki |
| Zawartość netto | 820 g |
| Składniki | Gruszki, woda, cukier, regulator kwasowości – kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 460 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Pojemność | 850 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 314 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: