Groszek 200g Dawtona
Wystaw opinię o produkcie
Groszek to jedno z najbardziej uniwersalnych warzyw świata i obowiązkowa pozycja w każdej kuchni – pasuje świetnie do niemal każdej sałatki czy zupy, jak i dań mięsnych – od słodkawych, po bardzo ostre. Trudno wyobrazić sobie bez niego sałatkę jarzynową, w towarzystwie marchewki będzie doskonałym obiadowym dodatkiem, a przygotowana z niego pasta (koniecznie z dodatkiem pestek słonecznika i oliwy!) sprawdzi się jako wyjątkowe kanapkowe smarowidło.
Jak każde warzywo zielone, dostarcza sporo krwiotwórczego żelaza, a także inne minerały: potas, fosfor, cynk, wapń, magnez. Teraz dostępny jest również w nowej, mniejszej pojemności – 2 g. Groszek w nowej pojemności na pewno przypadnie do gustu nie jednej mamie, która chce przygotować dla swojej pociechy smaczny i pożywny posiłek. Mniejsza puszka „na raz” daje większą pewność, że niezużyte jedzenie się nie zmarnuje.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 957804
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Groszek to jedno z najbardziej uniwersalnych warzyw świata i obowiązkowa pozycja w każdej kuchni – pasuje świetnie do niemal każdej sałatki czy zupy, jak i dań mięsnych – od słodkawych, po bardzo ostre. Trudno wyobrazić sobie bez niego sałatkę jarzynową, w towarzystwie marchewki będzie doskonałym obiadowym dodatkiem, a przygotowana z niego pasta (koniecznie z dodatkiem pestek słonecznika i oliwy!) sprawdzi się jako wyjątkowe kanapkowe smarowidło.
Jak każde warzywo zielone, dostarcza sporo krwiotwórczego żelaza, a także inne minerały: potas, fosfor, cynk, wapń, magnez. Teraz dostępny jest również w nowej, mniejszej pojemności – 200 g. Groszek w nowej pojemności na pewno przypadnie do gustu nie jednej mamie, która chce przygotować dla swojej pociechy smaczny i pożywny posiłek. Mniejsza puszka „na raz” daje większą pewność, że niezużyte jedzenie się nie zmarnuje.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Groszek |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Groszek zielony, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 242 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: