'Grimbergen Double Ambree, 330 ml butelka X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 79538_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Ciemne, Piwo górnej fermentacji |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczne |
| Zawartość alkoholu | 6,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 330 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: