Grill piknikowy jednorazowy Fire&Flame
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 418428
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy spędzają aktywnie czas oraz dla tych, którzy chcą szybko przygotować grillowane potrawy. Grill jednorazowy to kompletny produkt gotowy do użycia – stojak, ruszt, węgiel nasycony podpałką spakowany w eleganckie opakowanie. Aby zacząć grillowanie wystarczy rozpakować grill postawić go na stojak i zapalić jedną zapałką lub zapalniczką.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 787,5 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 25 x 5,5 x 31,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grill-impex sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: sieluń 4a kod pocztowy i miasto: 06-231 młynarze pl |
| Kolor | Srebrny |
| Okres gwarancji | nie dotyczy |
| Rodzaj produktu | Grill jednorazowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 31,5 - 25 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Prostokątny |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: