Gratino tarty 40g
Wystaw opinię o produkcie
TEM_GRATINO_SER_TARTY_40G
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 488863
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyśmienity włoski ser twardy tarty. Ma wyrazisty, aromatyczny smak, który nadaje potrawom głębi. Jest doskonałym dodatkiem do wszelkich dań zapiekanych, zup. Polecamy również jako dodatek do sałatek. Produkowany jest z mleka krowiego pasteryzowanego. Zawiera 32% tłuszczu w suchej masie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Forma | Tarty |
| Smak | |
| Składniki | pasteryzowane i surowe mleko krowie, sól, podpuszczka zwierzęca, substancja konserwująca:lizozym (z białka jaj), substancja przeciwzbrylająca: celuloza w proszku |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 40 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 275 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 16,88 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,72 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 467 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 186,8 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1932 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 772,8 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 42,2 g |
| Zawartość soli | 4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,08 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,68 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: