Opis szczegółowy
Granola owocowa Sante to wyjątkowo chrupiące i pyszne połączenie wypiekanych płatków zbożowych, liofilizowanych owoców: truskawki, maliny, żurawiny oraz aronii.
Jest ona nie tylko wspaniałą propozycją na pożywne śniadanie, ale także smaczną i zdrową przekąską. Jest także źródłem witamin i składników mineralnych takich jak: tiamina, kwas foliowy, magnez, żelazo, fosfor, mangan czy cynk.
Parametry produktu
| Typ | Smakowe, Śniadaniowe |
| Rodzaj | Granola |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne, Kukurydziane, Owsiane |
| Dodatki | Kawałki owoców, Kokos |
| Smak | Wieloowocowy, Wielozbożowy |
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane 48,7 %, mąka: owsiana, jęczmienna, kukurydziana; cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, owoce liofilizowane 2,5 % w zmiennych proporcjach: wiśnia, truskawka, żurawina; grys kukurydziany, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi); substancja spulchniająca: węglany sodu; aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)
Ulica i numer: Jagiellońska 55A
Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 452 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 226 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1899 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 949 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 24 %RWS |
| Fosfor | 315 mg/100g |
| Magnez | 95,6 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 25 %RWS |
| Mangan | 1,2 mg/100g |
| Miedź | 0,17 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,3 mg/100g |
| Cynk | 2,4 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 43 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 32,5 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 16 %RWS |
| Żelazo | 3,3 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 24 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |