Granitex Patelnia z powłoką ceramiczną 24cm GERLACH
Wystaw opinię o produkcie
Z wbudowanym dyskiem ze stali 18/0, zapewnia równomierną dystrybucję ciepła i zapobiega odkształceniom;
Powłoka ILAG GRANITEC
Wyjątkowo odporna na zarysowania oryginalna Szwajcarska powłoka
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 80733
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 43 x 25 x 7,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium, Ceramika |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Nienagrzewające się uchwyty, Antypoślizgowe rączki, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | Patelnia z powłoką ceramiczną 24cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: