Granarolo Ricotta 250 g
Wystaw opinię o produkcie
Granarolo Ricotta 25 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1028185
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Granarolo Ricotta 250 g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Ricotta |
| Smak | |
| Składniki | pasteryzowana serwatka, pasteryzowana śmietana, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granorolo Baltics OU Ulica i numer: Sinilille tee, Peetri 6 Kod pocztowy i miasto: 75-312 Harjo maakond EE |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 623 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: