Granarolo Mascarpone 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Granarolo Mascarpone 5 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 973039
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Granarolo Mascarpone 500 g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mleko pasteryzowane |
|---|---|
| Gatunek sera | Mascarpone |
| Smak | |
| Składniki | śmietana pasteryzowana, mleko pasteryzowane, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granorolo Baltics OU Ulica i numer: Sinilille tee, Peetri 6 Kod pocztowy i miasto: 75-312 Harjo maakond EE |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1415 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: