Granarolo Expert Mozzarella Fiordilatte Julienne 2,5 kg
Wystaw opinię o produkcie
Granarolo Expert Mozzarella Fiordilatte Julienne 2,5 kg
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 991191
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Mleko pasteryzowane |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | |
| Składniki | mleko (UE) pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, fermenty mlekowe. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granorolo Baltics OUUlica i numer: Sinilille tee, Peetri 6Kod pocztowy i miasto: 75-312 Harjo maakond EE |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: