Graal Sałatka Mexicana Tunczyk z warzywami 280g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 377896_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Graal Sałatka Mexicana Tunczyk z warzywami 280g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Tuńczyk 265%, marchew, kukurydza, fasola czerwona, woda, białko pszeniczne. papryka, olej rzepakowy, sól, ekstrakt pieprzu. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GRAAL SA Ulica i numer: ZACHODNIA 22 Kod pocztowy i miasto: 84-200 WEJHEROWO PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 212 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 880 kJ |
| Wielkość porcji | 280 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 0,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: