Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 421299_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
HISZPAŃSKA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN PIERWSZEGO TŁOCZENIA to uzyskiwana na zimno oliwa ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości odmian oliwek dojrzewających w słońcu Andaluzji. Każda odmiana jest bardzo dokładnie sortowana w odpowiednich porcjach, by spełnić i zachować właściwości organoleptycze, co wyróżnia markę Goya od innych marek. Oliwa extra virgin goya to najwyższa kategoria oliwy z oliwek o zrównoważonym połączeniu nuty pikantnego i gorzkiego smaku.
Oliwa z oliwek to jedyny olej jadalny, który powstaje bezpośrednio ze świeżych owoców i może być spożywany na surowo.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | ekstra oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia |
| Zawartość netto | 229 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHZ Profit Sp. z o.o. Ulica i numer: Gdańska 119 Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 824 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3387 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 91,6 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: