Goya kapary Capotes 111ml
Wystaw opinię o produkcie
Kapary GOYA to pąki krzewu kapara ciernistego, roślina bardzo popularna w krajach basenu Morza Śródziemnego o ciemnozielonej barwie z jasnymi plamkami. Dojrzewają w ciągu jednego dnia, po czym od razu są zbierane. Ich jakość zależy od wielkości: im mniejsze, tym cenniejsze. Na rynku polskim występują głównie Kapary typu Nonpareilles, Capotes oraz Fines. Kapary posiadają charakterystyczny cierpki, słony smak, dlatego przed spożyciem należy obficie wypłukać je wodą. Jest to produkt znakomicie nadający się jako dodatek do wielu potraw, m.in. drobiu, ryb, sałatek, pizzy. Należy unikać duszenia kapar w wysokich temperaturach. Aby zachować charakterystyczny smak kapar, dodaje się je do potraw tuż przed podaniem. Kapary mają także pozytywny wpływ na zdrowie, wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego i wątroby, niwelują dolegliwości reumatyczne i wzdęcia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1594
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kapary GOYA to pąki krzewu kapara ciernistego, roślina bardzo popularna w krajach basenu Morza Śródziemnego o ciemnozielonej barwie z jasnymi plamkami. Dojrzewają w ciągu jednego dnia, po czym od razu są zbierane. Ich jakość zależy od wielkości: im mniejsze, tym cenniejsze. Na rynku polskim występują głównie Kapary typu Nonpareilles, Capotes oraz Fines. Kapary posiadają charakterystyczny cierpki, słony smak, dlatego przed spożyciem należy obficie wypłukać je wodą. Jest to produkt znakomicie nadający się jako dodatek do wielu potraw, m.in. drobiu, ryb, sałatek, pizzy. Należy unikać duszenia kapar w wysokich temperaturach. Aby zachować charakterystyczny smak kapar, dodaje się je do potraw tuż przed podaniem. Kapary mają także pozytywny wpływ na zdrowie, wspomagają funkcjonowanie układu pokarmowego i wątroby, niwelują dolegliwości reumatyczne i wzdęcia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Kapary |
| Zawartość netto | 100 g |
| Składniki | kapary, woda, sól, ocet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 60 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Maroko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Pojemność | 111 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHZ Profit Sp. z o.o. Ulica i numer: Gdańska 119 Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 153 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: