Goya Oliwa z oliwek extra virgin Fruity 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Hiszpańska oliwa z oliwek Extra Virgin Fruity z pierwszego tłoczenia to uzyskiwana na zimno oliwa ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości młodych dojrzewających oliwek Andaluzji. Wszystkie oliwki są specjalnie sortowane aby spełnić i zachować właściwości organoleptycze, co wyróżnia markę Goya od innych marek. Oliwa Goya extra virgin Fruity to najwyższa kategoria oliwy z oliwek. Jej świeżość i intensywność z wyczuwalną nutą zielonych warzyw, sprawiają że jest przyjemna dla podniebienia.
Oliwa z oliwek to jedyny olej jadalny, który powstaje bezpośrednio ze świeżych owoców i może być spożywany na surowo.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 663469
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Hiszpańska oliwa z oliwek Extra Virgin Fruity z pierwszego tłoczenia to uzyskiwana na zimno oliwa ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości młodych dojrzewających oliwek Andaluzji. Wszystkie oliwki są specjalnie sortowane aby spełnić i zachować właściwości organoleptycze, co wyróżnia markę Goya od innych marek. Oliwa Goya extra virgin Fruity to najwyższa kategoria oliwy z oliwek. Jej świeżość i intensywność z wyczuwalną nutą zielonych warzyw, sprawiają że jest przyjemna dla podniebienia.
Oliwa z oliwek to jedyny olej jadalny, który powstaje bezpośrednio ze świeżych owoców i może być spożywany na surowo.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do sałatek |
| Składniki | ekstra oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia |
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHZ Profit Sp. z o.o. Ulica i numer: Gdańska 119 Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 168 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 824 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3444 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 91,6 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: