Goya Hojiblanca oliwki czarne drylowane 935ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 140189
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oliwki czarne GOYA należą do gatunku hiszpańskich oliwek Hojiblanca pochodzących z serca Andaluzji. Hojiblanca to mięsiste oliwki o kształcie prawie idealnej kulki i średniej pestce. Ich miąższ jest delikatny i miękki. Nazwa tej oliwki pochodzi od koloru liścia, który na spodniej stronie ma biały nalot srebrzący się w słońcu. Oliwki pomagają zwalczać cholesterol, są bogatym źródłem błonnika oraz wielu witamin i minerałów, przez co polecane są do codziennej diety. Już 7 oliwek dziennie zapewnia optymalną dawkę potrzebnych organizmowi składników odżywczych. Oliwki to idealna przystawka oraz doskonały dodatek do sałatek, potraw z mięs, ryb, makaronu czy ryżu.
Parametry produktu
| Składniki | Czarne oliwki hojiblanca (kat.i), woda, sól, stabilizator: glukonian żelazawy. |
|---|---|
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 935 ml |
| Waga netto po odcieku | 450 g |
| Zawartość netto | 935 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz profit sp. z o.o. ulica i numer: gdańska 119 kod pocztowy i miasto: 85-022 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 14 g |
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 503 kJ |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 9,3 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: