Gotszlik Dolce Giacomo rożek 135g 10 szt.
Wystaw opinię o produkcie
KAMIX_5902729241199
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 808947
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dolce Giacomo rożki słodkie do lodów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, skrobia pszenna, olej rzepakowy, olej kokosowy, emulgator (lecytyna sojowa), błonnik pszenny, aromat, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu, tlenek magnezu), sól. Może zawierać: jaja, mleko, orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Grupa Almaks Tomasz Gotszlik Ulica i numer: Glinki 27A Kod pocztowy i miasto: 63-200 Jarocin PL |
| Krótki opis marketingowy | Dolce Giacomo |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1599 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,8 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: