Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 445599_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gorczyca biała cała Prymat zachwyca nieco słodkawym, a zarazem lekko ostrym smakiem. Prymat oferuje nasiona gorczycy w całości, dzięki czemu przyprawiane potrawy nabierają intensywnego smaku.
Gorczyca biała jest stosowana głównie jako przyprawa do pikli, marynat, musztardy, sosów oraz mięs. Nasiona gorczycy w przeciwieństwie do innych przypraw, są właściwie bez zapachu. Dlatego przed dodaniem do potrawy można je uprażyć na oleju w celu uzyskania ostrego aromatu. Gorczyca jest świetnym dodatkiem do kiszonych i konserwowych ogórków, a także kiszonej kapusty. Polecamy dodawanie jej do masła ziołowego. Gorczyca jest również częstym elementem pieprzu ziołowego.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Gorczyca |
| Przeznaczenie | Pasuje do marynat do mięs i owoców morza, pikantnych sosów, kiszonych ogórków czy kapusty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Gorczyca biała cała |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: